Lista członków PSWP - placówki

Poniżej prezentujemy wykaz placówek które są członkami naszego stowarzyszenia z adresami stron internetowych tych placówek i adresami e-mailowymi.

Lp

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Ponatowskiego 10

www.pmdk-otwock.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ozorków 95-035
ul..Listopadowa 6b

www.mdk.ozorkow.net

Pabianice 95 – 200
ul. Pułaskiego 38

www.mdk-pabianice.pl

Płock  09 – 400
Harcerski  Zespół Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka”
ul. Jachowicza 34

www.dzieciplocka.pl

Płock 09-400
ul.Tumska 9

www.mdk-plock.pl

Pruszków 05-800
ul. Kościuszki 41

www.palacyk.pl.pl

Puławy 24 – 100
ul. Sieroszewskiego 4

Radom 26-600
ul.Słowackiego 17

www.mdk.radom.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Racibórz 47 - 400
ul. Stalmacha 12